HIPODROMOA
Historia
AURKEZPENA
HISTORIA
Bideoak
Instalazioak
DENBORALDIAK
Egungoa
Aurrekoak
APUSTUAK
Barne Apustuak
Kanpo Apustuak
ZER DA?
APUSTU MOTAK
SALTOKIAK
EGITAR. IRAGAR. EMTZ.
MULTIMEDIA
Bideoak
ALBISTEAK
Sarrerak
HARREMANETARAKO
EUS
ES
DENBORALDIA 2020
EGUTEGIA
ESTATISTIKA
EGITARAUA ETA EMAITZAK
Bilera
--Hautatu--
06/09/2020 - Gran Premio Donostia-San Sebastián (inicio 17.30)
02/09/2020 - Grupo Carrus (inicio 11.40)
26/08/2020 - Criterium Internacional (Inicio 11.40)
23/08/2020 - Gran Premio Eusko Jaurlaritza / Gobierno Vasco (inicio 17.30)
21/08/2020 - Premio PMC (Inicio 11:50)
15/08/2020 - 52º Copa de Oro de San Sebastián (inicio 17.15)
09/08/2020 - Hotel María Cristina (inicio 17.30)
02/08/2020 - El Diario Vasco (inicio 17.30)
26/07/2020 - Diputación de Gipuzkoa "Piztu Kultura" (inicio 17.30)
19/07/2020 - Hotel Viura (Inicio 17.30)
03/07/2020 - Donostia-San Sebastián Turismoa (inicio 17:30)
24/06/2020 - Premio Asociacion de Hipódromos Españoles (Inicio: 11.40)
17/06/2020 - Premio Hipodromoa (Inicio: 11.40)
10/06/2020 - Premio AEPCC (Inicio: 11.10)
07/06/2020 - Premio AEPCC (Inicio: 11.40)
03/06/2020 - Premio ACPSIE
Akta
Lasterketa
--Hautatu--
1 - Tattersalls (17:15)
2 - Sheikh Mansoor Festival Maiden (P.R.A.) (17:50)
3 - Easo Edari Banaketak (Hándicap dividido Segunda parte) (18:25)
4 - Alejandro Padilla (Hándicap dividido Primera Parte) (19:00)
5 - Copa de Oro de San Sebastián (Le Défi du Galop) (19:35)
6 - Hipódromo de la Zarzuela (20:10)
Alejandro Padilla (Hándicap dividido Primera Parte)
19:00
Emaitza Ofizialak
Baldintzak:
HIRU URTETIK GORAKO zaldi eta behorrentzat
Mota:
Handicap Zatitua
Maila:
Sari kopurua:
6.800€ (
1º
4.000€
,
2º
1.600€
,
3º
800€
,
4º
400€
)
Distantzia:
1500m
ALBISTEAK
02/05/2024
SWEET WISH garaile atera da Carcassonne lokaztuan
Open
02/05/2024
SWEET WISH sale victoriosa en el embarrado Carcassonne
Open
22/04/2024
Kronika: Udaberriko 4. jardunaldia (apirilak 19)
Open
Izen emateak
Behin-behinekoak
Parte hartzaileak
Iritsierak
Dibidenduak
Izen emateak (12)
Zaldia
Sexua
Adina
Pisua
Entrenatzailea
Nagusia
IEG
Z
62
G. Madero
C. Alisares
A
60.5
J. C. Cerqueira
Y. La Llana
A
59.5
R. Aon
C. Bobby
Z
59.5
I. Elarre
C. Alvela
Z
58.5
J. C. Cerqueira
C. Mediterraneo
Z
57
A. Soto
C. I. R.
A
56.5
I. López
C. Río Cubas S. L.
A
56
O. Anaya
Los Hurones Gran Canaria
Z
55.5
G. Vaz
Stand Carmo
E
53.5
M.M. Racing
C. Bolak
Z
53
H. Pereira
C. Os Coisas Doces
Z
53
R.Avial
C. Lucarmada
1. Forfait-a (13)
Zaldia
Sexua
Adina
Pisua
Entrenatzailea
Nagusia
Z
56
A. Tsereteli
C. Enalto
E
48
R.Avial
C. Kotarro
Z
62
G.Arizkorreta
C. Aldara
E
57
J. Oliveira
Marte Wilhelmsen
E
40.5
G. Vaz
Quinta das Figueiras
E
43
B.Rama
C. Jimena
A
50.5
G. Rodríguez
C. Betico
E
43.5
E.Puente
C. Gutiérrez La Serna
E
52
J.P. Espinosa
Y. Militar
A
46
R.Avial
C. Rober
Z
45
J. Oliveira
Maia Lidador
A
38
E.Puente
C. El Sable
E
57.5
B.Rama
C. Zurraquín