HIPODROMOA
Historia
AURKEZPENA
HISTORIA
Bideoak
Instalazioak
DENBORALDIAK
Egungoa
Aurrekoak
APUSTUAK
Barne Apustuak
Kanpo Apustuak
ZER DA?
APUSTU MOTAK
SALTOKIAK
EGITAR. IRAGAR. EMTZ.
MULTIMEDIA
Bideoak
ALBISTEAK
Sarrerak
HARREMANETARAKO
EUS
ES
DENBORALDIA 2020
EGUTEGIA
ESTATISTIKA
EGITARAUA ETA EMAITZAK
Bilera
--Hautatu--
06/09/2020 - Gran Premio Donostia-San Sebastián (inicio 17.30)
02/09/2020 - Grupo Carrus (inicio 11.40)
26/08/2020 - Criterium Internacional (Inicio 11.40)
23/08/2020 - Gran Premio Eusko Jaurlaritza / Gobierno Vasco (inicio 17.30)
21/08/2020 - Premio PMC (Inicio 11:50)
15/08/2020 - 52º Copa de Oro de San Sebastián (inicio 17.15)
09/08/2020 - Hotel María Cristina (inicio 17.30)
02/08/2020 - El Diario Vasco (inicio 17.30)
26/07/2020 - Diputación de Gipuzkoa "Piztu Kultura" (inicio 17.30)
19/07/2020 - Hotel Viura (Inicio 17.30)
03/07/2020 - Donostia-San Sebastián Turismoa (inicio 17:30)
24/06/2020 - Premio Asociacion de Hipódromos Españoles (Inicio: 11.40)
17/06/2020 - Premio Hipodromoa (Inicio: 11.40)
10/06/2020 - Premio AEPCC (Inicio: 11.10)
07/06/2020 - Premio AEPCC (Inicio: 11.40)
03/06/2020 - Premio ACPSIE
Akta
Lasterketa
--Hautatu--
1 - Hipodromoa Turf (17:30)
2 - Hipódromo de Biarritz (18:05)
3 - Joyería Ayerdi (Hándicap dividido Segunda parte) (18:40)
4 - Noticias de Gipuzkoa (Hándicap dividido Primera Parte) (19:15)
5 - Diputación de Gipuzkoa "Piztu Kultura" (19:50)
Noticias de Gipuzkoa (Hándicap dividido Primera Parte)
19:15
Emaitza Ofizialak
Baldintzak:
HIRU URTETIK GORAKO zaldi eta behorrentzat.
Mota:
Handicap Zatitua
Maila:
Sari kopurua:
6.800€ (
1º
4.000€
,
2º
1.600€
,
3º
800€
,
4º
400€
)
Distantzia:
2000m
ALBISTEAK
02/05/2024
SWEET WISH garaile atera da Carcassonne lokaztuan
Open
02/05/2024
SWEET WISH sale victoriosa en el embarrado Carcassonne
Open
22/04/2024
Kronika: Udaberriko 4. jardunaldia (apirilak 19)
Open
Izen emateak
Behin-behinekoak
Parte hartzaileak
Iritsierak
Dibidenduak
Izen emateak (15)
Zaldia
Sexua
Adina
Pisua
Entrenatzailea
Nagusia
IEG
Z
62
R.Avial
C. Bernardo
A
60.5
E.Puente
C. El Sable
Z
60.5
J. Oliveira
Maia Lidador
E
59.5
E. León
C. Río Cubas S. L.
Z
59
J.M.Silva
C. Silver
Z
58
J. López
C. Artemis
E
57.5
G. Madero
C. Volgar
A
57
G.Arizkorreta
Y. AGF
E
56.5
M. Gomes
A. C. M.
A
55.5
G. Vaz
C. Metaphor
E
55
D. Farlete
C. Alegre
E
54
R. Costa
C. Costa La Vall
Z
53.5
F.Rodríguez
Suc. Roberto Cocheteux
E
47
J. C. Cerqueira
C. Zezinho
E
45.5
G. Vaz
L. M. Racing
1. Forfait-a (10)
Zaldia
Sexua
Adina
Pisua
Entrenatzailea
Nagusia
Z
39.5
R. Avial S.
C. Rober
A
51.5
R. Costa
C. Costa La Vall
E
51
G.Arizkorreta
C. Mediterraneo
Z
60.5
J.M.Osorio
C. La Toledana
Z
56
J.Calderón
C. Jerezana
A
62
I. López
C. Río Cubas S. L.
A
55.5
I. López
Yeguada Valiente
Z
53
O. Anaya
Cartagena de Indias
E
47
J.C.Rosell
C. Gran Elenco
E
51
J.Calderón
C. Alvela